Сумський район Путивльський район Білопільський район Тростянецький район Краснопільский район
х
» » Загальні питання

Загальні питання

Я бажаю підключитися до послуги Інтернет, Кабельне телебачення або Інтернет + Кабельне телебачення що мені необхідно для цього зробити?

Вам потрібно залишити заявку на підключення послуги на сайті.Які документи потрібно пред’явити для укладання Договору?

Фізичній особі для укладання Договору потрібно пред’явити: паспорт громадянина України або документ, що його замінює; ідентифікаційний номер, документи на квартиру (бажано).Я орендую квартиру. Чи можу я скористатися Вашими послугами?

Так, Ви можете укласти Договір. Необхідно надати дозвіл власника житла.Я їду у відпустку. Як тимчасово призупинити надання послуги?

Ви можете призупинити отримання послуг мережі на термін до 3-х місяців, завітавши до офісу компанії.Я уклав Договір на себе. Хочу переоформити його на іншу людину. Що мені необхідно для цього зробити?

Переоформлення договору на іншу особу відбувається тільки в офісах компанії. При собі необхідно мати: Паспорт громадянина України, ідентифікаційний код, документи на квартиру (бажано).Мене відключили від послуги за борг. Як відбувається повторне підключення, та яку суму я маю сплатити?

Вам потрібно написати в офісі компанії заяву на повторне підключення та сплатити суму боргу та вартість повторного підключення.Заповніть адресу

Перевірити покриття
Ваш будинок
підключений до мережі
Онлайн-заява на підключення
Ваш будинок
не підключений до мережі

Дякуємо за довіру! Очікуйте дзвінка.

Заявка на підключення

Заповніть та відправте заявку. Наш менеджер зателефонує Вам для уточнення подробиць підключення. Дякуємо.

Ім'я:

Телефон:

X

Приєднуйтесь

Ми знаходимось

Контакти

  (0542) 70 20 93
  Загальні питання
  (050) 603 28 88
  Загальні питання
  (0542) 77 07 26
  Технічна підримка
  (099) 656 43 62
  Технічна підримка

Cайт використовує файли cookie та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також надати кращий користувальницький досвід, аналізувати використання наших продуктів і послуг, підвищити якість.