»

  Шановні клієнти! Повідомляємо, що 13 червня з 00:00 до 04:00 будуть проводитись технічні роботи. Доступ до мережі Інтернет та IPTV може бути відсутній. Вибачте за тимчасові незручності та сподіваємось на ваше розуміння!

  Читати

  Шановні клієнти! У зв'язку з повторними (30.04.2024) обстрілами рашистами м.Білопілля, виникло пошкодження магістральної лінії. м.Білопілля доступ до мережі Інтернет + ТБ працює частково, с.Куянівка, с.Янченки, с.Москаленки, с.Штанівка, с.Шкуратівка, с.Ганнівка-Вирівська, с.Червоне, с.Кальченки, с.Котенки, с. Вири, с.Білани, смт. Улянівка, с.Терещенки, с.Новоандріївка, с.Тучне - доступ до

  Читати

  Шановні клієнти! У зв'язку з обстрілами рашистами м.Білопілля, виникло пошкодження магістральної лінії. м.Білопілля доступ до мережі Інтернет + ТБ працює частково, с.Куянівка, с.Янченки, с.Москаленки, с.Штанівка, с.Шкуратівка, с.Ганнівка-Вирівська, с.Червоне, с.Кальченки, с.Котенки, с. Вири, с.Білани, смт. Улянівка, с.Терещенки, с.Новоандріївка, с.Тучне - доступ до мережі відсутній.

  Читати

  Шановні абоненти! З 01.02.2024р. змінюється розмір щомісячної абонентної плати на послуги "Цифрове + аналогове кабельне ТБ", "Інтернет + цифрове кабельне ТБ + аналогове кабельне ТБ", "Інтернет + IPTV". Свій тарифний план Ви можете дізнатись у особистому кабінеті, або в квитанціях які надійдуть у наступному місяці.

  Читати

  Шановні клієнти! Повідомляємо, що 31 січня з 00:00 до 13:00 будуть проводитись технічні роботи. Доступ до мережі Інтернет та IPTV може бути відсутній. Вибачте за тимчасові незручності та сподіваємось на ваше розуміння!

  Читати

  Шановні клієнти! Повідомляємо, що Центр обслуговування абонентів за адресою м.Суми, вул.Хворостянка, 37 тимчасово не працює. Про відкриття повідомимо додатково. Технічна підтримка працює у штатному режимі, також Ви можете завітати до нас за адресою м.Суми, вул.Харківська, 43. Вибачте за тимчасові незручності та сподіваємось на ваше розуміння!

  Читати

  Ми пропонуємо швидке рішення із доступом до стабільного Інтернету в довгостроковій перспективі.

  Читати

  У кожного свій фронт, в тому числі і в телекомунікаційному напрямку України. Висловлюємо щиру подяку Global NOG Alliance, АППК, Наталії Клітній, DEPS за безкоштовно наданий генератор змінного струму для забезпечення аварійного автономного живлення роботи Інтернету та Телебачення в Сумській області, наразі генератор отримали, вже обслужили та передали на прикордонну територію де перебої з

  Читати

  Друзі! Розуміючи всю складність ситуації в Україні, пов'язаної з повномасштабним вторгненням росії на територію нашої суверенної держави, ми надавали нашим абонентам льготний період користування послугами. Зараз наполегливо просимо вас сплачувати за Інтернет/Інтернет+ТБ он-лайн тобто через Інтернет. Оплата послуг надає можливість проводити ремонті роботи по відновленню пошкодженої мережі,

  Читати

  Ми розвиваємо мережу Інтернет та Телебачення! Відтепер можливе підключення послуг за адресами: м. Суми, вул. Петропавлівська 47 та вул.Петропавлівська 51. Детальна інформація тут 0800 332 542 або пиши в приватні повідомлення: Телеграм: sitvua_bot Фейсбук: sumysitv

  Читати
Дякуємо за довіру! Очікуйте дзвінка.

Заявка на підключення

Заповніть та відправте заявку. Наш менеджер зателефонує Вам для уточнення подробиць підключення. Дякуємо.

Ім'я:

Телефон:

X

Cайт використовує файли cookie та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також надати кращий користувальницький досвід, аналізувати використання наших продуктів і послуг, підвищити якість.